Sk

Cz

Služby

"Všetko, čo hľadáte u nás s istotou nájdete.."
services

Vieme, čo potrebujete

relax
Vaša spokojnosť je našou prioritou, tešíme sa na návštevu !

Zemianska kúria v obci Liptovský Ján - na predaj

Predám veľký rodinný dom v Nízkych Tatrách - zemiansku kúriu s veľkým pozemkom.

Predám veľký rodinný dom – zemiansku kúriu v obci Liptovský Ján -turisticky atraktívnej obci na úpätí Nízkych Tatier 7 km od mesta Liptovský Mikuláš, ktorá je dobrým východiskovým bodom na návštevu atraktívnych lokalít na Liptove.

V obci je vybudovaná kompletná turistická infraštruktúra, lyžiarsky vlek, termálne kúpalisko, obchod, reštaurácie a pod. Obec je vzdialená len 7 km od mesta Liptovský Mikuláš. Dom je situovaný v blízkosti minerálneho prameňa Teplica. Pochádza zo 17-teho storočia. Dom má dve samostatné bytové jednotky so samostatnými vchodmi a vlastnými sociálnymi zariadeniami. Časť domu je prerobená na prenajímanie. V jednej bytovej jednotke, v časti na prenajímanie, sa zachovali aj pôvodné klenby. Dom je podpivničený, s rozlohou 337m2. Priľahlý pozemok patriaci k stavbe má rozlohu 1797 m2. Zo záhrady je priamy prístup k miestnemu potoku Štiavnica. Dom má ústredné kúrenie ,je vykurovaný pevným palivom -drevom. Možnosť vybudovania plynovej prípojky. Vďaka svojej polohe je stavba vhodná nielen na bývanie, ale najmä na rekreačné účely – možnosť zrekonštruovania domu napr. na penzión, vináreň a pod.

Fotogaléria

dom na predaj predaj Liptovský Ján reality Liptov dom reality predaj predaj predam dom realitna kancelaria dom predam dom tatry predaj domu predavam dom reality predaj

  • Rozloha pozemku - 1797 m2
  • Zastavaná plocha - 337 m2
  • Dve bytové jednotky
  • Balkón
  • Veľká pivnica
  • Ústredné kúrenie

Adresa :
Starojánska 245,
032 03 Liptovský Ján, Slovenská republika

INFO: p. Škvarková
tel.č. +421 903 138 361
skvarkova@vilarhea.sk
cena: 135 000 € príp. dohodaVideo

Poloha


Zväčšiť mapu

Video

Podporte nás